WYJAZD INTEGRACYJNY CSR 2019

Mazury, Leśne Arboretum - to tam zabraliśmy po raz kolejny ponad 100 osób, by podjąć się działań CSR, ale też wypocząć i zintegrować się!

Mazury, Leśne Arboretum - to tam zabraliśmy po raz kolejny ponad 100 osób, by podjąć się działań CSR, ale też wypocząć i zintegrować się! Tym razem pracownicy Demant pomagali rewitalizować i budować nowe sprzęty znajdujące się na terenie Leśnego Arboretum* w Kudypach. Finalnie wybudowane zostały nowe ławki i kosze, tablice informacyjne, plac zabaw, a także tunel z wierzby energetycznej, odrestaurowane zostało tzw. gazibo, uprzątnięty został teren Arboretum. Na leśnej polanie uczestnicy mieli do dyspozycji boisko do siatkówki, badmintona, strefę chillout, cateringową z przekąskami oraz z lunchem. Następny dzień rozpoczął się na spokojnie. Każdy mógł wybrać coś dla siebie - kajaki, rowery wodne, joga... Na lunch pracownicy Demant zabrani zostali znów do Arboretum, gdzie odbyło się wspólne gotowanie na polanie, które poprowadził znany szef kuchni - Jurek Sobieniak! Po lunchu odpoczynek, warsztaty z robienia wianków, gry! Czego chcieć więcej?

*Arboretum to ogród botaniczny, który kolekcjonuje rośliny drzewiaste w celu ukazania ich piękna i różnorodności, zajmuje się także prowadzeniem badań naukowych i edukacją przyrodniczą.

KONTAKT

Grupa Whitesand Sp. z o.o. sp. k.

ul. Promenada 1/3 lok. 11
00-778 Warszawa, Polska

BRIEF | PORTFOLIO

kontakt@whitesand.pl
+48 602 874 671