WYJAZD INTEGRACYJNY CSR 2019

Mazury, Leśne Arboretum - to tam zabraliśmy po raz kolejny ponad 100 osób, by podjąć się działań CSR, ale też wypocząć i zintegrować się!

Tym razem pracownicy Demant pomagali rewitalizować i budować nowe sprzęty znajdujące się na terenie Leśnego Arboretum* w Kudypach. Finalnie wybudowane zostały nowe ławki i kosze, tablice informacyjne, plac zabaw, a także tunel z wierzby energetycznej, odrestaurowane zostało tzw. gazibo, uprzątnięty został teren Arboretum.

Na leśnej polanie uczestnicy mieli do dyspozycji boisko do siatkówki, badmintona, strefę chillout, caterignową z przekąskami oraz z lunchem.

Następny dzień rozpoczął się na spokojnie. Każdy mógł wybrać coś dla siebie - kajaki, rowery wodne, joga... Na lunch pracownicy Demant zabrani zostali znów do Arboretum, gdzie odbyło się wspólne gotowanie na polanie, które poprowadził znany szef kuchni - Jurek Sobieniak! 

Po lunchu odpoczynek, warsztaty z robienia wianków, gry! Czego chcieć więcej?

*Arboretum to ogród botaniczny, który kolekcjonuje rośliny drzewiaste w celu ukazania ich piękna i różnorodności, zajmuje się także prowadzeniem badań naukowych i edukacją przyrodniczą.