to MY

Whitesand to butikowa agencja eventowa, która pomaga markom wzrastać, rozwijać się i tworzyć wyjątkowy wizerunek. Mówiąc prościej, jesteśmy młodym i energicznym, ale doświadczonym zespołem, który tworzy strategiczne eventy. Wśród nich: spotkania marketingowe, gale, konferencje, pikniki, imprezy firmowe i integracyjne. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie Klient potrzebuje stworzyć więź z ludźmi. 

Staramy się wychodzić poza ramy i uciekać od schematów. Dbając o każdy detal i wykorzystując nasze doświadczenie, tworzymy niepowtarzalną atmosferę, zapewniając komfort i spokój organizatorom, a gościom niezapomniane wrażenia. Nie boimy się przekraczania granic - w przenośni i dosłownie, bo z naszymi projektami wychodzimy poza granice naszego kraju.

Naszą praktyką jest granie do jednej bramki. Jesteśmy utalentowanymi i pełnymi pasji zawodnikami, ekspertami w branży eventowej, których celem jest zadowolenie i sukces Klienta. Nasz team składa się ze specjalistów w produkcji dużych i małych wydarzeń, kreatywnych z pomysłowymi głowami oraz strategów, którzy panują nad logistyką i budżetami. 

Jeśli chcesz, aby nasza zajawka do eventów i energia, z jaką pracujemy nie ominęła również i Twojej firmy, spotkaj się z nami!
Nasz zespół